FIERCE FCTRXP300PRC22MM CT RVLXP 300PRC 22 3 MDTR
1 in stock
UPC: 853418918739 SKU TSW|153998 Category
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCTRXP300PRC22MM
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
.300 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"