Additional information
| UPC | 811069026258 |
|---|---|
| Manufacturer | ZRODELTA |
| Manufacturer Part Number | 223WYZU0007VRBR |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 Wylde |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |

$562.00
1 in stock
| UPC | 811069026258 |
|---|---|
| Manufacturer | ZRODELTA |
| Manufacturer Part Number | 223WYZU0007VRBR |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .223 Wylde |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |