Additional information
| UPC | 810098420907 |
|---|---|
| Manufacturer | RADIAN WEAPONS |
| Manufacturer Part Number | R0898 |
| Action | 6mm ARC |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 14.5" Pinned (16" OAL) |
| Caliber/Gauge | 6MM ARC |
| Product Type | Upper |
$2,244.00
2 in stock
| UPC | 810098420907 |
|---|---|
| Manufacturer | RADIAN WEAPONS |
| Manufacturer Part Number | R0898 |
| Action | 6mm ARC |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 14.5" Pinned (16" OAL) |
| Caliber/Gauge | 6MM ARC |
| Product Type | Upper |