Additional information
| UPC | 850035705162 |
|---|---|
| Manufacturer | Q LLC |
| Manufacturer Part Number | ACC-FIX-BARREL-8.6-8IN |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 8.6 BLACKOUT |
| Length | 8" |
| Model | 8" 8.6 BLK |
| Product Type | Barrel |
| Rate of Twist | 1:3" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$520.00
Out of stock
| UPC | 850035705162 |
|---|---|
| Manufacturer | Q LLC |
| Manufacturer Part Number | ACC-FIX-BARREL-8.6-8IN |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 8.6 BLACKOUT |
| Length | 8" |
| Model | 8" 8.6 BLK |
| Product Type | Barrel |
| Rate of Twist | 1:3" |