Additional information
| UPC | 840290540738 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-060079-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 25 CREEDMOOR |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$2,078.00
Out of stock
| UPC | 840290540738 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-060079-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 25 CREEDMOOR |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |