Additional information
| UPC | 023614869504 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036119282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$936.00
4 in stock
| UPC | 023614869504 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036119282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |