Additional information
| UPC | 023614869634 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036121299 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.8 WESTERN |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$999.00
1 in stock
| UPC | 023614869634 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036121299 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.8 WESTERN |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |