Additional information
| UPC | 023614869474 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036118229 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$911.00
13 in stock
| UPC | 023614869474 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036118229 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |