Additional information
| UPC | 023614869559 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036120294 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$989.99
1 in stock
| UPC | 023614869559 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036120294 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |