Additional information
| UPC | 023614869542 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036120218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$969.99
13 in stock
| UPC | 023614869542 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036120218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |