Additional information
| UPC | 840290540585 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-01348-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22 Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$1,595.00
7 in stock
| UPC | 840290540585 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-01348-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22 Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |