Additional information
| UPC | 023614869238 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$769.99
3 in stock
| UPC | 023614869238 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |