Additional information
| UPC | 023614869597 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036120297 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .300 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$1,097.00
9 in stock
| UPC | 023614869597 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036120297 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .300 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |