Additional information
| UPC | 023614869306 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116229 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$769.99
4 in stock
| UPC | 023614869306 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116229 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |