Additional information
| UPC | 023614869290 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$789.99
6 in stock
| UPC | 023614869290 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |