Additional information
| UPC | 787450962880 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | HG9111-N |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Model | C39V2 |
| Capacity | 30 |
| Barrel Length | 10.5" |
| Action | Semi-Auto |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
| UPC | 787450962880 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | HG9111-N |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Model | C39V2 |
| Capacity | 30 |
| Barrel Length | 10.5" |
| Action | Semi-Auto |