Additional information
| UPC | 685757098984 |
|---|---|
| Manufacturer | Zastava Arms |
| Manufacturer Part Number | ZR7762AMS |
| Barrel Length | 16.30" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Safety | Selector Switch |
| Sights | Adj Front & Rear Iron |
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$1,556.00
Out of stock
| UPC | 685757098984 |
|---|---|
| Manufacturer | Zastava Arms |
| Manufacturer Part Number | ZR7762AMS |
| Barrel Length | 16.30" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Safety | Selector Switch |
| Sights | Adj Front & Rear Iron |