Description
Chambered in 9mm, this pistol upper is completely built and ready to be put on a lower. Includes Bolt Carrier Group.
We have moved to 176 Worcester-Providence Turnpike Sutton, MA. Come check out our new location!
$353.00
6 in stock
Chambered in 9mm, this pistol upper is completely built and ready to be put on a lower. Includes Bolt Carrier Group.
| UPC | 729205519314 |
|---|---|
| Manufacturer | TacFire |
| Manufacturer Part Number | BU-9MM-10 |
| Action | 9mm |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Product Type | Complete |
| Shipping Weight | 3.991 |
| Sights | None, Optic Ready |